Kolektif – Yeni Başlayanlar İçin Akıl Oyunları 1 (2010)

Kuşkusuz oyunun nasıl çözülebileceği, oyuna nereden ve nasıl başlanacağı, akıl oyunları tutkunlarının en çok karşılaştığı sorulardan bazıları.

İşte eldeki kitap, en bilinen akıl oyunlarına dair problemleri ve bunların nasıl çözülebileceğine dair ipuçlarını sunmasıyla, bu tür oyunların meraklılarına ziyadesiyle hitap ediyor.

Kitapta sudoku, hazine avı, amiral battı, sihirli piramit, işlem karesi, kakuro, ABC bağlamaca, patika, çarpmaca, futoşiki, çadır, kare karala, çit, bölgesel sudoku, kapsül, çizgi karala, kendoku, domino ve apartmanlar gibi birçok akıl oyunu ve bunların çözümleri yer alıyor.

  • Künye: Kolektif – Yeni Başlayanlar İçin Akıl Oyunları 1, hazırlayan: Ferhat Çalapkulu, Serkan Yürekli ve Deren Çağlayan, Akıl Oyunları Yayıncılık, hobi, 126 sayfa

Yayınlayan

Kitap Kokusu

Kitap Kokusu’nda, kitaplarla ilgili kısa tanıtımlara yer veriliyor. Her kitabı değil, türünün en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Okurların blogu daha rahat kullanabilmeleri için, kitap türüne, yazarına, yayımlandığı yıla, yayınevine ve barındırdığı temalara göre kategorilere ayrıldı, etiketlendi. Blog, her gün yeni kitaplarla zenginleşecek… İyi okumalar… E-posta: kitapkokusutr@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.